ארגון באהבת ישראל – ע”ש המנוחה שמחה בוסנר ז”ל (ע”ר 58-034-129-5) נוסד לזכרה של המנוחה שמחה בוסנר ז”ל.  מטרת באהבת ישראל היא לאחד את העם היהודי ולבנות אומה יהודית חזקה בארץ ישראל.

באהבת ישראל מנסה למצוא את המכנה המשותף ביננו במקום מה שמחלק אותנו. באהבת ישראל שמה לה למטרה לעודד יהודים לבוא הביתה לישראל לבנות ולהבנות בה.  בארץ, מאז הוסדה, באהבת ישראל היתה עמלה, בין היתר, לעזור למשפחות נזקקות, וגם לבקר נפגעי טרור המאושפזים בבתי חולים.  בנוסף, באהבת ישראל לא מפלה בין דתי לחילוני.   כל יהודי יקר לנו!  כל פעילויותיה נעשות במסגרת ההלכה, אבל בדרכי נועם וללא כפיה. מטרתנו היא לעודד אהבה אמיתית בין יהודים. כאשר נער מבית דתי מביא שי בבית חולים לנפצע חלוני, הצלחנו לקשר בין שני יהודים כשבמסגרת אחרת הם לא היו נפגשים.

מאז הוסדה, נציגי באהבת ישראל היו מגיעים לבתי חולים בארץ לבקר את אחינו ואחיותנו נפגעי טרור ועודדו את החולים ומשפחותיהם והביאו להם שי. עשינו את זה כדי לתת להם הרגשה שהם לא רק מספר סטטיסטי ששוכחים ממנו למחרת, אלא אחינו ואחיותנו ואנחנו חייבים לדאוג להם.

עד היום, משרדי באהבת ישראל מקבלים בקשות ממשפחות יהודיות למצרכי מזון ולביגוד.  הבקשות מגיעות מכל חלקי הארץ ואנו משתדלים לענות עליהן כמיטב יכולתנו.  בשבילנו זה לא רק עוד בן אדם רעב.  זה אח ואחות הסובלים ואנו חייבים להקל עליהם את העול.

עובדי באהבת ישראל גם מקבלים בקשות שונות לעזרה: עגונה המחכה בקוצר רוח לגט מבעלה.  אישה אומללה שרימו אותה בחנות מסוימת.  זקנה שאיימו להפסיק לה את החשמל.  וכו’ וכו’.  נציגינו עושים כל מאמץ ליצור קשר עם המשרדים הרלוונטיים לפתור את הבעיות.  אנו מרגישים שמדובר לא רק באיזה בן אדם עם בעיה, אלא אח או אחות עם בעיה.

באהבת ישראל מקווה לעזור לכל אחינו ואחיותנו, צעירים ומבוגרים, אשכנזים וספרדים, דתיים וחילונים, להרגיש כחלק של “עם אחד בלב אחד”.

לאחרונה, באהבת ישראל עוזרת ומעודדת פעילויותיו של יחידת הכלבנים שעוסקת בהצלת נפשות אחינו ואחיותינו בארץ.

אפשר ליצור אתנו קשר דרך דואר אלקטרוני

info@byisrael.net

נא עזור לנו לעזור לאחינו ולאחיותנו

נא לשלוח תרומות ל:

באהבת ישראל
ת.ד. 3102 עפולה 18130

באהבת ישראל – ע”ש המנוחה שמחה בוסנר ז”ל – ע”ר 58-034-129-5